Sla navigatie over

Kerstvakantie met kinderen

Kerstvakantie met de kinderen. In de kerstvakantie is er een feest van licht en warmte er is van alles te doen voor jong en oud!

Winterpaleis Het Loo
Kerst op Paleis Het Loo

Kerstvakantie met de kinderen

Paleis Het Loo in Apeldoorn is dé bestemming voor de kerstvakantie met de kinderen. Dit voormalige zomerverblijf van de Oranjes, nu een museum, straalt tijdens de kerstvakantie als nooit tevoren. Paleis Het Loo brengt zijn bezoekers elk jaar in kerstsferen met een ander thema, waarbij de gedekte tafels, serviezen en kandelaars de ruimtes verlichten. De kerstversiering neemt bezoekers mee terug naar de tijd van de vroegere bewoners.

Een bezoek aan Paleis Het Loo tijdens de kerstvakantie met de kinderen is veel meer dan alleen kijken. Buiten het paleis staan kerstbomen en hangen duizenden lichtjes, die het hele terrein omtoveren tot een sprookjesachtige omgeving. Vanaf het entreegebouw tot aan het stallenplein worden families meegenomen in de magie van kerst.

Kerstsfeer in het paleis
Winterpaleis Het Loo

Wat is er te doen?

Het kerstprogramma biedt activiteiten voor iedereen: op het stallenplein zijn er meerdere dingen te doen voor de kinderen zoals paardjesrace en racen op de racebaan. Ook kun je in de presentatie “Wat aten de Oranjes?” erachter komen hoe de koninklijke familie vroeger hun lunches, diners en bals organiseerde. Daarnaast kun je een audiotour voor de hele familie door het versierde paleis volgen. Natuurlijk kunnen kinderen ook het Juniorpaleis ontdekken, speciaal ingericht om hen op speelse wijze kennis te laten maken met de geschiedenis.

Vrouw schenkt thee in met de high tea
De museumshop met kerstbomen versierd

Restaurants & de museumshop

In de restaurants van het museum kun je even bijkomen van alle activiteiten met een gebakje en met warme dranken. En tijdens de kerstvakantie met de kinderen mag een bezoek aan de museumshops niet ontbreken, waar je kerstcadeaus vindt voor onder de boom. Boek snel je tickets en geniet van een sfeervolle kerstvakantie met de kinderen op Paleis Het Loo!